10

Yıllık Deneyim

Hakkımızda

Burada neden siz de olmayasınız?

Huzurevimiz tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalardan müteşekkil olup bahçe içerisinde 9 katlı bir binadır. Toplam kapasitesi 60 kişidir. İhtiyacı olduğunda konuğumuz yatağından kalkmadan, nöbetçi personele tek bir düğmeye basarak ulaşabilmektedir. Huzurevimiz; rahat bir ev ortamı şeklinde düzenlenmiş olup, sosyal alanlar rahat hareket edebilecekleri şekilde düzenlenmiştir. Kalitemizi ve konuklarımızın konforunu en üst düzeye çıkarabilmek için hizmet içi eğitime tabi tutulmuş “Yaşlı Bakım Elemanı Sertifikası”na sahip uzman personel kadrosu 24 saat hizmet vermektedir.

Amacımız sunduğumuz hizmetler ile yaşlı refahını maksimum seviyeye çıkarmak, bulunduğumuz sektörde sürekli iyileştirme çalışmaları, dürüstlük, yenilikçilik ve ekip çalışması ile konuklarımızın, konuk yakınlarımızın ve içerisinde bulunduğumuz sektörün saygı ve güvenini kazanarak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin, saygın ve huzurlu bir ortamda en çok tercih edileni olmaktır.

Hedefimiz sahip olduğumuz insan kaynakları ve iş gücüyle üst düzey hizmet sunarak konuklarımızın sağlıklı mutlu ve huzurlu bir ortamda, güven içerisinde yaşam kalitelerini artırmaktır.

(c) 2022 Saygın Yaşlı Bakım ve Huzurevi - Tüm Hakları Saklıdır.